výuka plavání, zdokonalovací plavání Soukromá plavecká škola Jiřího Řezáče extrémně vytrvalostní bazénové plavání
Úvod   Jří Řezáč  Plavecká škola   Vytrvalostní plavání   Články   Média   Sponzoři   Fotogalerie   Kontakt   Odkazy
Zpět Evidence nejlepších dosažených výkonů

Dlouhodobá evidence nejlepších výkonů plavců z plavecké školy Jiřího Řezáče.
Evidence je vedena od zahájení provozu plavecké školy v roce 2003.

Nejlepší výkony na sprinterské trati 100 metrů

Historicky nejrychlejší časy na trati 100 metrů
dívky
jméno a příjmení čas rok
1. Vítovcová Petra 1:14,7 2018
2. Haasová Martina 1:16,2 2007
3. Sůkeníková Adéla 1:16,4 2017
4. Šmídová Anna 1:16,6 2019
5. Kolinská Barbora 1:16,8 2016
6. Andrlíková Dora 1:17,5 2018
7. Kolinská Barbora 1:17,6 2017
8. Šmídová Anna 1:17,7 2018
9. Šmídová Anna 1:17,8 2018
10. Kolinská Barbora 1:18,1 2016

Historicky nejrychlejší časy na trati 100 metrů
chlapci
jméno a příjmení čas rok
1. Kejval Jakub 1:08,9 2015
2. Častorál Dominik 1:09,0 2009
3-4. Kejval Jakub
Častorál Jakub
1:09,2 2014
2017
5. Kejval Jakub 1:09,5 2015
6. Častorál Dominik 1:09,8 2011
7. Častorál Jakub 1:09:9 2016
8. Slováček Adam 1:10,1 2011
9. Kejval Jakub 1:10,6 2014
10. Slováček Adam 1:10,7 2011

Nejrychlejší dívky na trati 100 metrů
jméno a příjmení čas rok
1. Vítovcová Petra 1:14,7 2018
2. Haasová Martina 1:16,2 2007
3. Sůkeníková Adéla 1:16,4 2017
4. Šmídová Anna 1:16,6 2019
5. Kolinská Barbora 1:16,8 2016
6. Andrlíková Dora 1:17,5 2018
7. Pergnerová Eva 1:18,9 2006
8. Hronová Lucie 1:20,0 2016
9. Stupková Barbora 1:20,1 2010
10. Koulová Radka 1:22,2 2007

Nejrychlejších chlapci na trati 100 metrů
jméno a příjmení čas rok
1. Kejval Jakub 1:08,9 2015
2. Častorál Dominik 1:09,0 2009
3. Častorál Jakub 1:09,2 2017
4. Slováček Adam 1:10,1 2011
5. Sedláček Patrik 1:10,9 2012
6. Řepa Tomáš 1:11,2 2007
7. Hron David 1:12,9 2018
8. Komas Michal 1:13,5 2017
9. Vrbecký David 1:14,3 2018
10. Šterner Marek 1:15,5 2012


Nejlepší výkony ve vytrvalostním plavání

Historicky nejlepší výkony na 30 minut
dívky
jméno a příjmení bazénů rok
1. Šmídová Anna 71 2018
2-3. Šmídová Anna
Andrlíková Dora
70 2017
2018
4. Sůkeníková Adéla 69 2017
5-8. Šmídová Anna
Andrlíková Dora
Kolinská Barbora
Hronová Lucie
68 2016
2019
2016
2018
9-11. Šmídová Anna
Kolinská Barbora
Hronová Lucie
67 2016
2016
2017

Historicky nejlepší výkony na 30 minut
chlapci
jméno a příjmení bazénů rok
1. Vrbecký David 72,5 2020
2. Hron David 72 2020
3. Hron David 71 2018
4-6. Hron David
Hron David
Vrbecký David
70 2018
2020
2018
7-9. Hron David
Hron David
Hron David
69 2017
2018
2019
10-11. Hron David Vrbecký David 68 2016
2019

Nejlepší vytrvalci na 30 min - dívky
jméno a příjmení bazénů rok
1. Šmídová Anna 71 2018
2. Andrlíková Dora 70 2018
3. Sůkeníková Adéla 69 2017
4-5. Kolinská Barbora
Hronová Lucie
68 2016
2018
6-7. Stupková Barbora
Vítovcová Petra
65 2012
2017
8-9. Komárková Diana
Mullerová Thea
64 2016
2020
10. Strolená Natálka 61 2018

Nejlepší vytrvalci na 30 min - chlapci
jméno a příjmení bazénů rok
1. Vrbecký David 72,5 2020
2. Hron David 72 2020
3-4. Kroupa Jan
Častorál Dominik
66 2018
2009
5-7. Perk Tomáš
Boula Josef
Lednej Matyáš
64 2011
2017
2017
8. Žížek Jakub 63 2016
9. Rejzek Jiří 62 2019
10-11. Šmíd Martin
Nekut Tomáš
61 2016
2011

Nejúspěšnější plavci v extrémně vytrvalostním plavání
jméno a příjmení počet akcí
1. Hron David 21
2. Hronová Lucie 18
3-4. Fruhauf Jakub
Bělík Michal
13
5-6. Bělíková Marie
Suchá Barbora
12
7-8. Mullerová Thea
Andrlíková Dora
11
9-11. Rejzek Jiří
Huňáček Adam
Vorschneider Michal
10

Plavci navštěvující plaveckou školu Jiřího Řezáče 10 let a více
jméno a příjmení počet let
1. Hron David 17
2. Strolená Natálka 14
3. Hronová Lucie
13,5
4-5. Fruhauf Jakub
Vrbecký David
12,5
6-7. Šmíd Martin
Šterner Marek
11
8-11. Šmídová Anna
Častorál Jakub
Potůček Jakub
Potůčková Dana
10,5
12-16. Stupková Barbora
Přibylová Pavlína
Sudová Kristýna
Rollinger Adam
Strolená Magdaléna
10