výuka plavání, zdokonalovací plavání Soukromá plavecká škola Jiřího Řezáče extrémně vytrvalostní bazénové plavání
Úvod   Jiří Řezáč   Plavecká škola  Vytrvalostní plavání   Články   Média   Sponzoři   Fotogalerie   Kontakt   Odkazy
Zpět Štafeta 100 km a 24 hod - kraul – kategorie dospělí

Ve dnech 5. 4. až 6. 4. 2015 vytvořila skupina jedenácti plavců z plavecké školy Jiřího Řezáče další dva české rekordy v extrémně vytrvalostním plavání, které se zapsaly do České knihy rekordů.

Plaveckým způsobem kraul dokázali závodníci 100 km vzdálenost pokořit za 32 hod a 2 min. Druhý rekord byl vytvořen opět plaveckým způsobem kraul, tentokrát na trati 24 hod. Za tuto dobu plavci zdolali 75 km a 740 m.

Nejvíce kilometrů uplaval a nejrychlejším plavcem ve štafetě byl Řezáč Jiří. Dalšími nejrychlejšími plavci jsou z mužů David Hron a z žen Lucie Hronová a Petra Vítovcová.

Štafety se zúčastnili:
Řezáč Jiří
Hron David
Hronová Lucie
Vítovcová Petra
Kejval Jakub
Fahnrichová Anna
Bělík Milan
Fruhauf Jakub
Rollinger Adam
Perk Tomáš
Bláhová Andrea

Účastníci závodu tímto děkují za finanční podporu sponzorovi akce Nadaci 700 let města Plzně. Protože byly rekordy vytvořeny opět v bazénu SK Radbuza Plzeň, rádi by tímto plavci poděkovali vedení plaveckého bazénu SK Radbuza Plzeň za možnost pronajmout bazén pro účely uspořádání extrémně vytrvalostní plavecké akce a za to, že plavcům vytvořili ideální podmínky, které jsou zapotřebí k vytváření extrémně vytrvalostních plaveckých rekordů. Nesmíme zapomenout také na bývalé plavce z plavecké školy, kteří se podíleli na organizaci této štafety.

Akci mediálně podpořili Rokycanské noviny a Podbrdské noviny.

Fotogalerie: Štafeta 100 km a 24 hod – kraul – kategorie dospělí