výuka plavání, zdokonalovací plavání Soukromá plavecká škola Jiřího Řezáče extrémně vytrvalostní bazénové plavání
Úvod   Jiří Řezáč   Plavecká škola  Vytrvalostní plavání   Články   Média   Sponzoři   Fotogalerie   Kontakt   Odkazy
Zpět Štafeta 100 km a 24 hod - libovolně – kategorie dospělí

Ve dnech 25. 3. a 26. 3. 2016 vytvořila skupina čtrnácti plavců z plavecké školy Jiřího Řezáče další dva české rekordy v extrémně vytrvalostním plavání, které se zapsaly do České knihy rekordů.

Libovolným plaveckým způsobem dokázali závodníci 100 km vzdálenost pokořit za 30 hod a 2 min. Druhý rekord byl vytvořen opět libovolným plaveckým způsobem, tentokrát na trati 24 hod. Za tuto dobu plavci zdolali 81 km a 550 m.

Nejrychlejšími plavci ve štafetě byli mezi muži Řezáč Jiří a Kejval Jakub. Mezi ženami pak byly nejrychlejší Hronová Lucie a Andrlíková Dora.

Nejvíce kilometrů ve štafetě uplavali Řezáč Jiří a Hron Michal.

Štafety se zúčastnili:
Řezáč Jiří
Kejval Jakub
Andrlíková Dora
Hronová Lucie
Šmídová Anna
Hron Michal
Fruhauf Jakub
Rollinger Adam
Bělík Milan
Bláhová Andrea
Veliký Vladislav
Ježek Josef
Douša Dominik
Rašková Anna

Účastníci závodu tímto děkují za finanční podporu sponzorovi akce, Nadaci 700 let města Plzně. Protože byly rekordy vytvořeny opět v bazénu SK Radbuza Plzeň, rádi by tímto plavci poděkovali vedení plaveckého bazénu SK Radbuza Plzeň za možnost pronajmout bazén pro účely uspořádání extrémně vytrvalostní plavecké akce a za to, že plavcům vytvořili ideální podmínky, které jsou zapotřebí k vytváření extrémně vytrvalostních plaveckých rekordů. Nesmíme zapomenout také na bývalé plavce z plavecké školy, kteří se podíleli na organizaci této štafety.

Akci mediálně podpořili Plzeňský deník, Rokycanské noviny a Podbrdské noviny.

Fotogalerie: Štafeta 100 km a 24 hod - libovolně – kategorie dospělí