výuka plavání, zdokonalovací plavání Soukromá plavecká škola Jiřího Řezáče extrémně vytrvalostní bazénové plavání
Úvod   Jiří Řezáč   Plavecká škola  Vytrvalostní plavání   Články   Média   Sponzoři   Fotogalerie   Kontakt   Odkazy
Zpět Štafeta 100 km a 24 hod - prsa – kategorie dospělí

Ve dnech 28. 10. až 29. 10. 2016 vytvořila skupina osmnácti plavců z plavecké školy Jiřího Řezáče další dva české rekordy v extrémně vytrvalostním plavání.

Plaveckým způsobem prsa dokázali účastníci štafety 100 km vzdálenost pokořit za 35 hod a 54 min. Druhý rekord byl vytvořen opět plaveckým způsobem prsa, tentokrát na trati 24 hod. Za tuto dobu plavci zdolali 65 km a 850 m. Oba rekordy se zapsaly do České knihy rekordů.

Nejrychlejšími plavci ve štafetě byli mezi muži Douša Dominik z Plzně a Perk Tomáš z Rokycan. Mezi ženami pak byly nejrychlejší Marková Eliška z Plzně a Šmídová Anna z Rokycan.

Nejvíce kilometrů ve štafetě uplaval Řezáč Jiří.

Štafety se zúčastnili:
Řezáč Jiří
Šmídová Anna
Perk Tomáš
Kolinská Barbora
Tkáč Tomáš
Hronová Lucie
Fahnrichová Anna
Worschnaider Michal
Hron David
Potůček Jakub
Bělík Milan
Fruhauf Jakub
Rejzek Jiří
Bláhová Andrea
Douša Dominik
Marková Eliška
Rašková Anna
Vaicová Markéta

Účastníci závodu tímto děkují za finanční podporu sponzorovi akce Nadaci 700 let města Plzně. Protože byly rekordy vytvořeny opět v bazénu SK Radbuza Plzeň, rádi by tímto plavci poděkovali vedení plaveckého bazénu SK Radbuza Plzeň za možnost pronajmout bazén pro účely uspořádání extrémně vytrvalostní plavecké akce a za to, že plavcům vytvořili ideální podmínky, které jsou zapotřebí k vytváření extrémně vytrvalostních plaveckých rekordů. Nesmíme zapomenout také na bývalé plavce z plavecké školy, kteří se podíleli na organizaci této štafety.

Akci mediálně podpořili Plzeňský deník a noviny 5+2.

Fotogalerie: Štafeta 100 km a 24 hod - prsa – kategorie dospělí