výuka plavání, zdokonalovací plavání Soukromá plavecká škola Jiřího Řezáče extrémně vytrvalostní bazénové plavání
Úvod   Jiří Řezáč   Plavecká škola  Vytrvalostní plavání   Články   Média   Sponzoři   Fotogalerie   Kontakt   Odkazy
Zpět Štafeta 100 km a 24 hod - znak – kategorie dospělí

Ve dnech 14. 4. až 15. 4. 2017 vytvořila skupina 16 plavců z plavecké školy Jiřího Řezáče další dva české rekordy v extrémně vytrvalostním plavání.

Český rekord byl vytvořen v disciplíně 100 km plavecká štafeta a 24 hod plavecká štafeta. Obě akce byly plavány plaveckým způsobem znak.

Na pokoření 100 km vzdálenosti potřebovali účastníci akce 31 hod a 01 min. Při druhém rekordu dokázali plavci za 24 hod zdolat 74 km a 700 m. Oba rekordy se zapsaly do České knihy rekordů.

Nejrychlejšími závodníky ve štafetě byli mezi muži Čermák Václav z Plzně a Hron David z Rokycan. Mezi ženami pak byly nejrychlejší Vodičková Michaela z Plzně a Andrlíková Dora z Rokycan.

Nejvíce kilometrů ve štafetě uplavali Řezáč Jiří a Čermák Václav.

Štafety se zúčastnili:
Řezáč Jiří
Andrlíková Dora
Hron David
Vítovcová Petra
Sůkeníková Adéla
Šmídová Anna
Šmíd Martin
Fahnrichová Anna
Čermák Václav
Vodičková Michaela
Douša Dominik
Rašková Anna
Kokoška Vojtěch
Marková Eliška
Carda Tomáš
Vaisová Markéta

Účastníci závodu tímto děkují za finanční podporu sponzorům akce, Nadaci 700 let města Plzně a úřadu městského obvodu Plzeň 3. Poděkování patří také vedení plaveckého bazénu SK Radbuza Plzeň za možnost pronajmout bazén pro účely uspořádání naší extrémně vytrvalostní plavecké akce. Nesmíme zapomenout také na bývalé plavce z plavecké školy, kteří se podíleli na organizaci této štafety.

Fotogalerie: Štafeta 100 km a 24 hod - znak – kategorie dospělí